VMBO MVI > Prikbord > Algemene vragen

Facet op de mac afsluiten


Beantwoord


Vraag en AntwoordCategorie: Algemene vragenFacet op de mac afsluiten
Stijn Kempenhorst College op 25-03-2025 12:52

Goedemiddag,
Het lijkt erop dat Facet sinds dit jaar dusdanig is aangepast dat we het niet meer kunnen afsluiten. Dit is natuurlijk wel nodig om leerlingen, na de vragen in facet, ook buiten facet met adobe te kunnen laten werken.
 
Heeft iemand daar een oplossing voor?



6 antwoorden
Nikkie Alma op 25-03-2025 12:55

Misschien knullig, maar wij gebruiken 2 computers.
Alle facet opdrachten worden gemaakt op de examenlaptops van de school.
De praktijkopdrachten doen we op de iMac.

Rens Zuiderzee College op 25-03-2025 13:01

wij doen het ook op de bovenstaande manier. Facet op windows in netwerk, overige opdrachten op Mac

Zoals Nikkie aangeeft doen wij het ook. Voor het praktijkgedeelte werken ze op de iMacs en voor de Facet opdrachten krijgen de leerlingen een examen device. Volgens mij is bij ons zo geregeld dat Facet bij het opstarten van het examen device gelijk opent en om de inlog van de kandidaat vraagt. Na voltooiing van de opdrachten blijft Facet op deze devices actief. 

Wij werken niet met Macs gewoon met Windows pc’s en onze leerlingen gebruiken ook twee pc’s per leerling. 
Eentje voor Facet en eentje om in Adobe op te werken

Arjan Trivium op 25-03-2025 14:29

Twee tafels. 1 Mac 1 facet laptop. Werkt prima. Je moet echter wel rekening houden hoeveel lln je inplant. 

Hier idem: iMac voor Facet, MacBook voor scratch/adobe etc. Voor de netwerk opdracht worden een aantal aparte iMacs met voldoende rechten neergezet.

Je antwoord